WŁOSKA LISTONOSZKA SKÓRZANA CZERWONA WŁOSKA LISTONOSZKA SKÓRZANA CZERWONA
Cena: 145,00 zł
zobacz więcej

Torebki skórzane małe

Wielbicielki małych torebek zapewne są zachwycone tym, że w tym sezonie to właśnie one będą jednym z modowych hitów. Im mniejsza torebka, tym lepiej. Torebka skórzana mała nadaje się na wiele okazji, jest efektowna a do tego trendy. Przeglądając ofertę naszego sklepu internetowego, wszystkie Panie, które szukają torebki z tej kategorii, powinny być zadowolone. Różnorodność w zakresie fasonów, kolorów i wzorów przekłada się na to, że bez trudu można dobrać coś do każdej stylizacji.

Bez wątpienia torebka skórzana mała ma swój urok. Jest zakładana jako torebka codzienna, ale towarzyszy kobietom również w mniej lub bardziej oficjalnych okazjach. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasze klientki mają różne gusta, wśród naszych produktów można znaleźć torebki, które pasować będą do różnych stylów i osobowości. Są klasyczne i stonowane, są zdobione frędzelkami i takie, które charakteryzuje intensywna kolorystyka. Dzięki temu, nikt poszukujący wyjątkowego produktu dla siebie, nie powinien czuć się rozczarowany, a wręcz z chęcią wróci po więcej.

 

Jak wybrać kolor?

Podczas wyboru torebki trzeba skoncentrować się na tym, jaka dokładnie ma być jej wielkość. Nie zawsze to, co wizualnie wpadnie w oko, okaże się tak samo praktyczne. Należy przemyśleć, co będzie znajdowało się w środku i ile zajmie miejsca. Jeżeli torebka skórzana mała ma zawierać tylko portfel, telefon i chusteczki, nie będzie musiała być tak pojemna, jak torebka osoby, która do torebki dorzuca jeszcze kilka innych rzeczy.

Następna rzecz, którą trzeba przemyśleć przy okazji zakupu, to kolor. Wybór powinien być dokonany na podstawie tego, co znajduje się w szafie. Co prawda nie jest już tak istotne jak dawniej, czy torebka skórzana mała będzie idealnie pasowała z butami i całym strojem, ale jej kolor nie powinien gryźć się z tym, co zawiera kobieca szafa.

Jeżeli są w niej tylko klasyczne, w neutralnych kolorach rzeczy, decydując się na zakup torebki, patrzymy albo przez pryzmat tego, że będzie ona w spójności kolorystycznej ze wszystkim, albo będzie ona w mocniejszym kolorze, przez co stanie się urozmaiceniem, kolorowym akcentem każdej stylizacji. Jeżeli natomiast wszystkie ubrania są w intensywnych kolorach, najlepiej, by torebka była delikatna albo nie posiadała dodatkowych wzorów i zdobień.

 

Na jakie okazje?

Torebka skórzana mała może być zakładana w przypadku spotkań towarzyskich i tych bardziej oficjalnych. Można jej użyć także przy okazji wielu uroczystości. Jednak przed zakupem trzeba określić, w jakich sytuacjach będzie stosowana częściej. Na co dzień nie założymy torebki, która posiada cekiny i eleganckie zdobienia nadające się na wytworną kolację. Za to podczas oficjalnych i formalnych spotkań niekoniecznie sprawdzi się torebka z frędzelkami.

Mniejsze torebki doskonale sprawdzają się u osób szczupłych i filigranowych, jednak u Pań o masywniejszych sylwetkach i wysokich, mogą się one gubić, przez co wcale nie dodają właścicielce powabu. W większości przypadków torebka skórzana mała jest elementem stroju, który pozwala na manipulacje stylem. Za pomocą tego jednego dodatku można stworzyć stylizację retro, elegancką, sportową i codzienną. Wystarczy odpowiedni dobór poszczególnych części ubrań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl